Mezun Bilgi Sistemi

Yolu ÇOMÜ’den geçen herkesi sevindirecek haber geldi!

Tüm ÇOMÜ mezunlarını hem bölüm arkadaşları ile buluşturacak hem de üniversiteleri ile bütünleştirebilecek Mezun İlişkileri Birimimiz, ‘Öğrenci Yaşam, Kariyer ve Mezun İlişkileri Koordinatörlüğü’ ismi ile kuruldu.

Gelin siz de bu büyük ailedeki yerinizi alın.

Formu doldurarak Mezun Bilgi Sistemine kayıt olabilirsiniz.

Form ile ilgili yaşayacağınız tüm sorunlar için omik@comu.edu.tr adresi üzerinden bildirimde bulunabilirsiniz.
Mezun olduğunuz yılı yazınız (Örnek:2018) Halen öğrenci iseniz "Öğrenciyim" işaretleyiniz.

Sizinle iletişim kurabildiğimiz için memnunuz. Bu alanı doldurarak, diğer mezunlarımıza daha kolay ulaşabilmemiz için bize yol gösterebilirsiniz.

COMU

Öğrenci Yaşam, Kariyer ve Mezun İlişkileri Koordinatörlüğü, Üniversitemiz Senatosu'nun 24.05.2017 tarihli ve 06 sayılı toplantısı 29 nolu kararı ile kurulmuş, rektörlüğümüze bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren bir birimdir.

25 yıllık geçmişi olan kurumumuzun, bugüne kadar ülkemize kazandırdığı-yetişmesine katkı sağladığı binlerce mezunu ile kurumsal düzeyde iletişim kurmak ve ayrıca sayıları elli bine ulaşan mevcut öğrencilerimizin eğitim hayatlarına-gelişimlerine katkı sağlamak üzere okulumuzun tüm akademik ve idari birimleri ile işbirliği içinde çalışmalar yürütülmektedir.

Öğrenci ve mezunlarımız ile ilgili birim amaçlarımıza ve hedeflenen faaliyetlerimize, web sayfamızdaki "Amaç ve Hedeflerimiz" yanısıra "Projelerimiz" sayfalarımızdan göz atabilirsiniz.

Membership Terms

Bu kayıt formu ile,

  • Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi mezunları ailesine katılmış,
  • Öğrenci-Mezun İlişkileri Koordinatörlüğünün faaliyetlerinden haberdar olma ve mezunlarımıza/öğrencilerimize sağlayabileceği tüm imkanlardan yararlanma fırsatına kavuşmuş,
  • ÇOMÜ ve Öğrenci-Mezun İlişkileri Koordinatörlüğü birimine, öğrenciler ve mezunlar ile ilgili konularda tarafınıza SMS ya da e-posta iletilmesine onay vermiş,
olursunuz.

Kıymetli mezunumuz, ilgi ve katılımınız için teşekkür ederiz. ÇOMÜ mezunları ailesine hoş geldiniz
Loading